Doradca Serwisowy

Doradca Serwisowy | Dealer Kawasaki Tłokiński Łódź

Dealer Kawasaki Tłokiński Łódź to przedsiębiorstwo z bogatą tradycją i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Poszukujemy Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko: Doradca Serwisowy.

Salon z zewnątrz Dealer Kawasaki Tłokiński Łódź.jpg

Obowiązki:

  • Realizacja indywidualnego celu sprzedażowego,
  • Współpraca z aktualnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych,
  • Opracowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe,
  • Negocjacje cenowe,
  • Uzgadnianie warunków realizacji prac serwisowych,
  • Realizacja założonych planów,
  • Współpraca z koordynatorami, inżynierami serwisu oraz podwykonawcami,
  • Dobór części zamiennych do realizowanych kontraktów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży usług serwisowych,
  • Dobra znajomość rynku (branży),
  • Determinacja w wykonywaniu planów sprzedażowych,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Umiejętności aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów,
  • Prawo jazdy kat. A.

22MY_Z900_Carousel01 (1).png

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach,
  • Kartę Multisport.

9803.jpg

CHCESZ STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ EKIPY?

Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.