Karkonoska Przygoda

Karkonoska przygoda w maju!.png

Karkonoska przygoda z Kawasaki Tłokiński

Zapraszamy wszystkich pasjonatów dwóch kółek do wyjątkowego wyjazdu motocyklowego w magiczne Karkonosze! Czeka nas niezapomniana przygoda w dniach 26-29 września 2024, gdzie razem z naszą załogą Kawasaki Tłokiński Łódź przeżyjesz intensywne chwile w otoczeniu malowniczych krajobrazów i krętych tras. Zbierz się w grupie ludzi, którzy kochają jednoślady i wolność na drodze, dzieląc z nimi swoją pasję.

Co nas czeka?

Niesamowite zakręty, przepiękne widoki i dreszczyk emocji towarzyszący każdemu kilometrowi naszej trasy. Wspólne przejażdżki po malowniczych szlakach Karkonoszy stanowią doskonałą okazję do spotkania równie zapalonych pasjonatów Kawasaki, jak również wymiany doświadczeń i inspiracji.

Wyjazd planujemy w czwartek 26 września 2024 o godzinie 11:00 spod naszego salonu przy ul. Morgowej 14 w Łodzi

Powrót planujemy w niedzielę 29 września 2024 do godziny 20:00, aby dojechać do domów po podróży.

Dlaczego warto dołączyć?

Wydarzenie ma charakter rodzinny, tu nie będzie korposlangu. Spotykamy się i jeździmy w małych grupach, a po każdym zakończonym całodniowym przejeździe wracamy na bazę, aby usiąść do kolacji i wspólnych rozmów. Poczuj niepowtarzalną frajdę jazdy na motocyklu w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.
 
To co istotne, nie namawiamy Cię do jazdy w grupie. Możesz dołączyć do nas w takiej formie jak lubisz np. samotnie lub ze znajomymi. Po naszej stronie zapewniamy trasy, sugerujemy najlepsze atrakcje i zapewniamy, że nawiążesz nowe znajomości.
 

Jaka jest lokalizacja docelowa oraz jakie są warunki zakwaterowania?

Nasza baza docelowa na spotkania i nocleg, to Karkonoska Przystań u Lisa w okolicach Jeleniej Góry. W tym miejscu śpimy każdego dnia i wspólnie siadamy do śniadań. Nasze pokoje są podzielone na wieloosobowe pomieszczenia, na tym wyjeździe stawiamy na budowanie społeczności i rozmowy z dużą dozą humoru. Jeśli jednak cenisz prywatność przez duże P, możesz wykupić miejsce na rozbicie swojego namiotu.
 

Tutaj kliknij, aby zobaczyć skróconą galerię czego możesz spodziewać się na miejscu:

przystan1.jpg\

przystan2.jpg

przystan5.jpg

przystan4.jpg

przystan6.jpg

 
Karkonoska3.png
 

Jak wygląda kalkulacja cenowa i co zawiera?

Cena wyjazdu to 1280 zł / os. brutto i zawierają się w niej:
 • 3x nocleg w Karkonoskiej Przystani Motocyklowej (w pokojach wieloosobowych 3-4 os.)
 • 3x śniadanie w formie bufetu
 • 3x obiadokolacja
 • 1x ognisko z poczęstunkiem
 • opieka naszego zespołu Kawasaki Tłokiński Łódź na trasie przejazdu, jak i podczas zakwaterowania
Zaksięgowana płatność powoduje, że możemy dodać Cię do listy uczestników. Nie prowadzimy rezerwacji, nie trzymamy miejsc do ostatniej chwili.
Zweryfikuj przed wyjazdem
 • Sprawdź ważność dowodu osobistego oraz prawa jazdy na okres wyjazdu, ponieważ będziemy przekraczać granicę Rzeczpospolitej Polski.
 • Sprawdź stan techniczny motocykla przed wyjazdem, a jeśli jest wymagana wymiana opon, napędu lub serwis olejowy - nie czekaj do ostatniej chwili. 

Zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi:

 1. Czy będziemy jeździć po drogach gruntowych i szutrach? Nie. Nasze drogi będą prowadzić po utwardzonych drogach asfaltowych.
 2. Jakie doświadczenie należy posiadać, aby czuć się pewnie w grupie? Trasa i tempo podróżowania, są zawsze dostosowywane do umiejętności uczestników. Natomiast naszym zadaniem będzie utworzenie dwóch grup - turystycznej, która preferuje dłuższe postoje i częstsze, a tempo jazdy jest ograniczone do pewnego poziomu, oraz dynamicznej dla motocyklistów, którzy w sezonie pokonują średnio 7000 km lub więcej i chcą wyjazd wykorzystać do jazdy, a mniej do zwiedzania. 
 3. Czy mogę jeździć bez udziału w grupie, gdy uznam że nie jest dla mnie odpowiednia? Jeśli cenisz sobie swobodę i jazdę w pojedynkę, możesz podróżować na własną rękę. W takim przypadku podamy Ci plan trasy i spotkamy się w ustalonej wcześniej restauracji lub wieczorem w bazie noclegowej. 
 4. Czy mogę jechać z pasażerem? Tak, jednakże pamiętaj że cena wyjazdu pokrywa koszty noclegu i wyżywienia, więc pasażer opłaca taką kwotę, jak kierowca.
 5. Czy są jakieś ukryte koszty, na co jeszcze muszę zwrócić uwagę? Jeśli będziesz zainteresowany/a zwiedzaniem atrakcji, które zaplanowaliśmy na trasach - będzie trzeba je opłacić na miejscu. Nie pobieramy opłat z góry, ponieważ zdarzają się sytuacje, gdy ktoś rezygnuje z wejścia pomimo opłaty, nie chcemy później zwracać nadpłat i robić korekt.
 6. Czy ubezpieczenie jest wliczone w cenę? Po naszej stronie zapewniamy polisę NNW dla grupy, na pokrycie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków. Po Twojej stronie leży natomiast ubezpieczenie Twojego motocykla i mienia.
 7. Co w przypadku mojej rezygnacji z wyjazdu? Zwrócimy 50% wpłaconej kwoty na wskazany rachunek jeśli zrezygnujesz z wydarzenia na 14-dni przed jego rozpoczęciem. Jednakże zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klienta, będziemy starać się znaleźć kogoś na Twoje miejsce, tak aby nie było jakichkolwiek kosztów po Twojej stronie. Nie chcemy pozostawiać Cię w trudnej sytuacji, ale my już z góry opłacaliśmy cały obiekt na wskazany termin. Jeśli do wyjazdu będzie mniej niż 14-dni, nie przewidujemy zwrotów pieniędzy.
 8. Czy mogę dojechać w piątek lub sobotę, ponieważ czwartek jest dla mnie nieodpowiedni? Możesz, ale na ten moment nie przewidujemy związku z tym żadnej rekompensaty lub upustu. Nasz wyjazd jest kompletny, w przypadku pobytu od czwartku do niedzieli. Nasz plan jest tak zaprojektowany, aby jechać odpocząć dlatego zachęcamy już od czwartku podróżowanie z nami.
 9. Czy na wpłatę otrzymam fakturę na firmę? Tak, podana cena jest kwotą brutto. Zatem jeśli posiadasz firmę, chciałbyś otrzymać fakturę poinformuj nas o tym.
 10. Czy w razie niesprzyjających warunków pogodowych wydarzenie zostanie odwołane? Ciężko określić dla motocyklistów jaka pogoda jest optymalna, dlatego będziemy na 7 dni przed planowanym startem wydarzenia informować o zalecanym ubiorze, jaki należy zabrać. Nie będziemy na siłę jeździć w ulewnym deszczu, ale byle kilka kropel nie powinno nikogo zdziwić. Jesteśmy przecież w pięknej Polsce.

 

 

Rezerwuj już dziś!

Nie zwlekaj. Liczba miejsc jest ograniczona, więc już teraz zarezerwuj swoje miejsce na wyjątkowym wyjeździe motocyklowym w Karkonosze z marką Kawasaki. Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomniane chwile na drodze i poznać nowych przyjaciół podczas jazdy. W razie dodatkowych pytań na dole znajdziesz kontakt do opiekuna wyjazdu. 

Dane kontaktowe:

+48

Wybierz temat:

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez działające na podstawie umowy współadministrowania: PROBIKE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz autoryzowane salony i serwisy Kawasaki szczegółowo wskazane w Politykach Prywatności dostępnych na stronach www każdego z nich, w celu nawiązania ze mną kontaktu i realizacji usługi jazdy testowej. Oświadczam również, że mam świadomość, iż podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, oraz że moja zgoda może być cofnięta w każdym czasie, zaś jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano wcześniej.

* Pole obowiązkowe

 

Skontaktuj się z opiekunem wyjazdu

Marcin Wolski

PR & Marketing Manager

tel. 601 787 321

mail: marcin.wolski@kawasaki-tlokinski.pl

cq5dam.web.1280.1280.png
 

 

ZADZWOŃ
DOJAZD
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ

Zapraszamy do naszego nowego działu - turystyka z Kawasaki Tłokiński!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów dwóch kółek do wyjątkowych wspólnych wyjazdów motocyklowych. Razem z naszą załogą przeżyjesz intensywne chwile w otoczeniu malowniczych krajobrazów i rozmaitych tras.